Čsas Servis24 přihlášeníPracovat s přímým bankovnictvím je velmi snadné a ať už máte Váš běžný účet u kterékoliv české banky, ve všech případech je práce s touto aplikací poměrně jednoduchá a bezproblémová. Nejvíce klientů ze všech bankovních ústavů má v České republice již mnoho let Česká spořitelna – díky tomu patří i její internetové bankovnictví mezi ty nejpoužívanější. Aplikace má název Servis24 a Čsas v rámci těchto služeb nabízí nejen internetové bankovnictví, ale i mobilní a klasické telefonické. Na následujících řádcích si podrobněji vysvětlíme, jak provést Čsas Servis24 přihlášení a to jak na počítačích, tak i na mobilních telefonech.

Čsas Servis 24 a první přihlášení do webové aplikace

Nejdříve si podrobně popíšeme, jak provést první Čsas Servis 24 přihlášení do internetového bankovnictví. Budete k tomu potřebovat Vaše klientské číslo, bezpečnostní kód a mobilní telefon. K přihlášení se dostanete z webových stránek České spořitelny, kde se odkaz pro vstup do přímého bankovnictví Servis24 nachází v pravém horním rohu úvodní stránky. Na ten kliknete a zobrazí se Vám stránka s přihlašovacím formulářem. Kliknete na odkaz První přihlášení a do políčka, které se Vám na monitoru objeví, zadáte klientské číslo a čtyři požadované pozice z bezpečnostního kódu. Pak kliknete na Přihlásit a vzápětí Vám na mobil přijde esemeska. Ta bude obsahovat unikátní kontrolní kód, který doplníte do připraveného formuláře a kliknete na tlačítko Odeslat. Pak už zbývá jen poslední krok a tím je vytvoření nového hesla, kterým se do Čsas Servis 24 budete přihlašovat.

Čsas Servis 24 přihlášení pomocí jména a hesla

Zatímco první přihlášení je trochu delší a potřebujete k němu i mobilní telefon, každé další už je velmi rychlé. Do formuláře pro Čsas Servis24 přihlášení vždy pouze vyplníte Vaše klientské číslo a heslo, potvrdíte kliknutím na Přihlásit (případně zmáčknutím klávesy Enter) a jste na svém účtu. Číslo a heslo můžete zadávat buď klasicky pevnou klávesnicí, nebo si zobrazit virtuální klávesnici přímo na monitoru.

Čsas Servis 24 přihlášení pomocí certifikátu

Někteří zákazníci České spořitelny, kteří požadují nejvyšší stupeň zabezpečení svého účtu, dávají přednost přihlášení pomocí klientského certifikátu. V takovém případě si musí do svého PC či notebooku nainstalovat speciální klientský software a Čsas Servis24 přihlášení tak mohou provádět pouze z daného zařízení. Po instalaci softwaru pak přihlášení probíhá vložením čipové karty (s nahraným certifikátem) do čtečky a vyplněním jejího PIN kódu.Čsas Servis 24 přihlášení na demo účet

Jednou z věcí, za které zaslouží Česká spořitelna velkou pochvalu, je její demoverze internetového bankovnictví. Díky ní si tak tuto aplikaci může vyzkoušet úplně každý, bez ohledu na to, zda je či není klientem tohoto finančního ústavu. Demoverze umožňuje nejen seznámit se s prostředím a grafickým zpracováním služby, ale také vyzkoušet si všechny funkce a výhody, které internetové bankovnictví poskytuje. Čsas Servis24 přihlášení na demo účet je velmi snadné – otevřete si odkaz demoverze na webových stránkách spořitelny a kliknete na Přihlásit. Nemusíte nic vyplňovat, stačí pouze jediné kliknutí myší a jste přihlášení na demo účet. V něm si můžete v klidu a naprosto nezávazně vše vyzkoušet a teprve pokud se Vám aplikace bude líbit a bude Vám její prostředí a funkce vyhovovat, tak si ji objednat.

Čsas Servis 24 přihlášení do Mobilní banky

Aplikace Mobilní banka je součástí přímého bankovnictví České spořitelny Servis24 a díky tomu, že existuje ve verzích pro všechny tři hlavní operační systémy (Android, iOS a Windows Phone), může ji využívat velká většina uživatelů chytrých mobilních telefonů. Aplikaci si ve všech třech případech mohou zájemci stáhnout zcela zdarma, ještě před prvním přihlášením je ale potřeba přihlásit se do klasického internetového bankovnictví a v něm si vygenerovat kód a nastavit nové heslo pro Čsas Servis 24 přihlášení do Mobilní banky. U prvního přihlášení si nejdříve pojmenujete profil, vyplníte klientské číslo, aktivační kód a přihlašovací heslo. Další přihlášení už jsou mnohem rychlejší a snadnější. U jednotlivých operačních systémů má Mobilní banka stejné funkce, liší se pouze svojí grafikou. Nově je pak aplikace optimalizovaná i pro zobrazení na tabletech.

Ideální heslo pro Čsas Servis 24 přihlášení

Jaké by mělo být ideální heslo, jež bude stoprocentně bezpečné a naopak, jakým přihlašovacím heslům se vyhnout? Při výběru nového hesla pro Čsas Servis24 přihlášení mějte na paměti, že v ideálním případě by Vaše heslo mělo obsahovat číslice, malá písmena, velká písmena i speciální znaky. Takové heslo je nejvíce bezpečné a je prakticky vyloučené, že by na něj někdo mohl přijít. Naopak např. heslo složené pouze z malých písmen, heslo tvořené např. jménem, datem narození apod. je naprosto nevhodné – to ale platí nejen pro Čsas Servis 24 přihlášení do internetového bankovnictví, ale obecně pro jakákoliv přihlašovací hesla.

Obnovení zapomenutého hesla pro Čsas Servis 24 přihlášení

Klienti České spořitelny, kteří na svoje přihlašovací heslo do aplikace Servis 24 zapomenou, mohou být v klidu – nové heslo lze velmi snadno nastavit znovu, stačí jen u sebe mít klientské číslo spolu s bezpečnostním kódem. Pomocí těchto dvou údajů a SMS kódu, jenž Vám přijde na mobil, si můžete pro Čsas Servis 24 přihlášení vytvořit heslo nové.

Odblokování Čsas Servis 24 přihlášení

I v případě, že dojde k zablokování Vašeho klientského účtu u Servis 24, si jej můžete sami odblokovat a to opět prostřednictvím Vašeho klientského čísla, bezpečnostního kódu a SMS kódu. I v tomto případě si nastavíte nové heslo pro Čsas Servis 24 přihlášení a účet budete mít znovu přístupný.

Rady a tipy pro Čsas Servis 24 přihlášení

Přihlásit se do přímého bankovnictví České spořitelny Servis 24 sice můžete z jakéhokoliv počítače nebo notebooku s připojením na internet a vhodným internetovým prohlížečem, z některých míst ale není vhodné Čsas Servis 24 přihlášení provádět. Jedná se zejména o veřejná místa, jako jsou internetové kavárny, knihovny apod., kde je zvýšené riziko, že by mohlo dojít k odcizení Vašich údajů. Další rada se týká samotného hesla – pokud hrozí, že si jej nezapamatujete, je dobré si ho někam poznamenat, určitě ale ne na samotnou kartu – jednou z největších chyb je psát si platební kartu např. PIN kód nebo heslo k účtu.

Čsas Servis 24 přihlášení v anglickém jazyce

Jak internetové, tak i mobilní bankovnictví Servis 24 je dostupné ve dvou jazykových verzích – kromě českého jazyka také v angličtině. U internetového bankovnictví si jej do anglické jazykové verze můžete snadno přepnout kliknutím na britskou vlaječku, stejně tak je možné snadno měnit tyto dva jazyky v mobilní verzi.

Kontaktní údaje při potížích s Čsas Servis 24 přihlášením

V případě jakýchkoliv problémů s přihlášením, nebo pokud budete mít nějaké dotazy k přímému bankovnictví, se na pracovníky Servis 24 můžete obrátit e-mailem nebo telefonicky. Pro e-mailový kontakt je klientům České spořitelny vyhrazena adresa servis24@csas.cz, telefonicky pak máte na výběr hned ze čtyř čísel – 605 661 144 (T-Mobile), 776 991 144 (Vodafone), 726 111 144 (O2) a 956 777 956 (pevná linka). Pokud voláte z některé ze zahraničních zemí, vytočte číslo +420 956 777 956.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!